Turkish English

C9 Premium Ceramic Coating

C9 Plus seramik kaplama bir kez uygulandıktan sonra 3 yıl süreyle aracınızın boya yüzeyinde kalıcılık gösterir, kimyasallara karşı direnç gösterir. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda düzgün satıhlı bir mikro kaplama oluşturur. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz. Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar.

Sertlik


100%

Kalıcılık


100%

Parlaklık

100%

Leke Tutmazlık


100%

Su İticilik


100%

C9 Plus Ceramic Coating

C9 Plus seramik kaplama bir kez uygulandıktan sonra 2 yıl süreyle aracınızın boya yüzeyinde kalıcılık gösterir, kimyasallara karşı direnç gösterir. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda düzgün satıhlı bir mikro kaplama oluşturur. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz. Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar.

Sertlik


100%

Kalıcılık


100%

Parlaklık

90%

Leke Tutmazlık


95%

Su İticilik


95%

C9 Ceramic Coating

C9 Ceramic kaplama bir kez uygulandıktan sonra 1 yıl süreyle aracınızın boya yüzeyinde kalıcılık gösterir, kimyasallara karşı direnç gösterir. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda düzgün satıhlı bir mikro kaplama oluşturur. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz. Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar.

Sertlik


75%

Kalıcılık


75%

Parlaklık

80%

Leke Tutmazlık


90%

Su İticilik


90%

C9 Ceramic Crystal Coating Wax

C9 Ceramic Crystal Coating Wax, bir kez uygulandıktan sonra 1 yıl süreyle aracınızın boya yüzeyinde kalıcılık gösterir, kimyasallara karşı direnç gösterir. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda düzgün satıhlı bir mikro kaplama oluşturur. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak  reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller.  Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar.

Leke Tutmazlık


100%

Parlaklık

100%

Su İticilik

100%

Ceramic Magic Coat

Çok pratik, kolay ve etkili bir şekilde otomobilinizi koruma altına almak istiyorsanız tam size göre bir ürün. Magiccoat püskürt ve durula şeklinde otomobilinizin üzerinde SiO2 bazlı bir tabaka oluşturur. Bu tabaka şaşırtıcı derecede parlaklık, su-kir iticilik sağlar. 3 aya kadar dayanıklılığı vardır, özellikle Magiccoat’ ı kullandıktan sonra otomobilinizi tekrar yıkamak, kurulamak daha kısa sürecektir. Paneller üzerinde daha az miktarda su kalacak,kirler çok daha çabuk çıkacaktır ve aracınızın kirlenmesi gecikecektir.

Leke Tutmazlık


85%

Parlaklık

75%

Su İticilik

90%

Cleaner Solution

Otomobilin dış yüzeyinde kalan her türlü kimyasal artığın, pastanın bıraktığı yağ izlerinin tamamen temizlenip aracın dış yüzeyinin seramik kaplamaya hazır hale getirilmesini sağlayan yüzey temizleme solüsyonudur.

Temizlik


100%

Parlaklık

97%

Kalıcılık

89%

Ceramic Rainof Coat

Rainofcoat, her türlü cam veya seramik yüzeylerde bulunabilen toz, kir, parmak izi ve su korozyonuna karşı koruyucu, su itici ve yapışmaz bir yüzey sağlayan kaplama ürünüdür.

Kalıcılık

91%

Su İticilik

98%

Ceramic Cocpit Coat

Plastik ve lastik aksam, araç kokpitlerinde temizlik ve parlaklık için kullanılır. Tozdan ve uzun süreli kullanımdan dolayı rengi atmış yüzeylere yeni bir görüntü verir. Antistatiktir, tozu iter. Plastik yüzeylerin ömrünü uzatır. Kokpit gıcırtılarının önlenmesine yardımcı olur.

Parlaklık

99%

Antistatik

100%

Ceramic Tyre Coat

Otomobiller için lastik ve plastik parlatma ve korumadır. Sıcak ve soğuk gibi çevresel faktörlerden kaynaklanan çatlamalara engel olur. Kalıcılığı sayesinde sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Parlatma


97%

Kalıcılık

85%

Ceramic Leather Coat

Deri, vinil ve plastikler kılcal damarları olan yüzeylerdir. Toz ve kirlerin bu kılcal damarların içine yerleşmesini engeller. Antistatik özelliği ile UV ışınlarına karşı korur. Döşemelerde deriyi koruyup, besleyerek çatlamasını engeller.

Temizleme


98%

Antistatik

92%

Ceramic Rim Coat

Jant üzerinde birikmiş yağ, balata tozu ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek kirleri çözer. Çelik veya alaşım jantlara hiçbir şekilde zarar vermez. Fren disklerini paslanmaya karşı korur. Temizliğin yanında parlaklık sağlar asit içermez.

Temizleme

82%

Koruma


93%

Creamic Fabric Coat

Koruyucu özelliği olan Fabriccoat, kumaştaki elyaf kılcalların üzerini kaplar.Dökülecek herhangi bir sıvının bu elyaflardan içeri nüfuz etmesini engelleyeceği için, antistatik özelliğinden dolayı yüzeyde bir kabarcık halinde kalmasını sağlayarak leke tutmasını engeller.
 

Antistatik

100%

Kalıcılık


95%

Ceramic Tar Coat

Otomobil, kamyon gibi kara araçlarında yol şartlarından dolayı oluşan sinek ve böcek kalıntılarını inatçı kuş pisliklerini temizler. Yeni asfaltlanmış yollardan marş biyele, jantlara bulaşmış asfaltı, yüzeylere zarar vermeden çıkarır. Özellikle uzun yolda ön cama yapışan sinek ve böceklerin temizlenmesi sıkıntılıdır.  Zift  Çıkarıcı sprey ile güvenli ve hızlı temizlik yapabilirsiniz.

Temizlik


100%

Kalıcılık

99%

Ceramic Steel Coat

Metal yüzeylerde ekstra parlaklık sağlayan, toz ve kiri engellemek için koruyucu bir tabaka oluşturan, jant, metal ve krom parlatıcıdır.

Yüzeye Tutunma


97%

Parlaklık

99%

Ceramic Jel Coat

Otomobiller için lastik parlatıcı jeldir. Yoğun yapısı nedeni ile otomobillerin jantlarına ve gövdesine bulaşmaz ve kolay temizlenir. Etkisi aylarca gözle görülür şekilde devam eder.

Parlaklık


96%

Kalıcılık

94%

Ceramic Glass Coat

Cam ve Ayna temizleyicidir. Yüzeydeki statik elektrik ve tozu engeller.

Temizlik


99%

Parlaklık

99%

Kalıcılık


99%

Ceramic Grease Coat

Motor bloğunda oluşan yağ ve kiri temizlemek amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nufuz ederek, kirleri çözer. 

Temizleme


98%

Kalıcılık

98%

Ceramic Cleaner Coat

Otomobilinizin koltuk döşemeleri, tavan ve taban temizliğinde kullanabileceğiniz aktif temizleme ürünüdür. Portakal ve turunç kokusu sayesinde kötü kokuları da absorbe eder. Kumaş, kadife ve suni deriye uygun olduğu gibi, araç içi plastik ve alaşım yüzeylerde de kullanılabilinir.

Temizleme

95%

Kalıcılık


99%

Antibakteriyel

90%

Ceramic Shampoo Coat

Araç üzerindeki kirleri etkili bir biçimde çözer ve temizler. Suda aktifleşen cilalar ve polymer su vasıtası ile boyalı yüzeye bağlanarak boyaya parlaklık ve canlılık verir. Araç üzerinde oluşturduğu tabaka ile uzun süre parlak kalmasını sağlar.

Parlaklık


98%

Kalıcılık

98%

Temizleme


99%

Ceramic Notr Coat

Ceramic Notrcoat ph nötr yapısı ile son derece güvenli bir şampuandır. Yıkama sırasında araç kaplama ürünlerine ve cildinize zarar vermez. İçeriğinde koruma veya parlatma etkisi gösterecek herhangi bir kimyasal bulunmaz. Bu özelliği sayesinde seramik kaplama uygulamaları öncesi ve sonrasında kullanımı tavsiye edilir.

Temizleme

99%

Kalıcılık


99%

Ceramic Iron Coat

Otomobiller sürekli demir tozlarına maruz kalırlar. Özellikle ısınan jantların vernik tabakasına bu demir tozları yapışırlar. Bu yapışan demir tozları oksitlenmeyi ve paslanmayı hızlandırırlar. Ceramic Ironcoat güçlü formülü ile demir tozlarını kolaylıkla çıkartıp temizler. Seramik kaplama ve benzer uygulamalara kesinlikle zarar vermez.

Demir Tozu Temizleme


98%

Kalıcılık

98%

Diğer Ürünlere Göz Atın

38,10,0,50,1
1,600,60,1,1000,2000,25,800
90,300,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,1,2,39,15,5,0,0,1,12,0,1
Maksimum Koruma, Maksimum parlaklık. Boya koruma teknolojilerinin geldiği son nokta. 7H veya 9H sertlik seçeneği ile. ÜRÜNLERİ GÖR...
Seramik Kaplama Ürünleri...
Seramik Kaplama Ürünleri...
Yüksek konasntrasyon ve ekstra cilalı. Aynı zaman ph dengeli 3 farklı ürün. ÜRÜNLERİ GÖR...
Yıkama Şampuanları
Yıkama Şampuanları
Yüksek konsantrasyon, uzun süre kalıcılık. Farklı fiyat-kalite oranlarında 3 farklı seçenek... ÜRÜNLERİ GÖR...
Lastik & Plastik Parlatma Ürünleri
Lastik & Plastik Parlatma Ürünleri
Jantlarınızı ve aracınızın krom kısımlarını ilk günkü görünümüne kavuşturmanın en hızlı yolu. ÜRÜNLERİ GÖR...
Jant - Metal- Krom Parlatma
Jant - Metal- Krom Parlatma
İç yüzeyde kullanılan her malzemeye uygun ürünler. Koltuk, döşeme , deri koruyucular. ÜRÜNLERİ GÖR...
İç Temizlik ve Koruma Ürünleri
İç Temizlik ve Koruma Ürünleri
Sinek-Böcek kalıntıları, reçine kalıntıları, zift-katran birikintileri.. aklınıza gelen her lekeyi, aracınızın boyasına zarar vermeden çıkarabilirsiniz. ÜRÜNLERİ GÖR...
Leke Sökücü Ürünler
Leke Sökücü Ürünler
Aracınızı showroom parlaklığına ulaştırmanın en hızlı yolu. Su itici ve leke önleyici hızlı cilalar. ÜRÜNLERİ GÖR...
Hızlı Cilalar
Hızlı Cilalar
Motor bloğunda kalan yağ kir pas izlerini rahatça çıkaran ve kirlenmesini geçiktiren ürünler. ÜRÜNLERİ GÖR...
Motor Temizleme ve Koruma
Motor Temizleme ve Koruma
Bezler, koyun yünü keçeler, sünger pedler, destek tabanları, kil ürünleri, bütün yardımcı ekipmanlar bu katagoride. ÜRÜNLERİ GÖR...
Yardımcı Ekipmanlar
Yardımcı Ekipmanlar

20 Yıllık tecrübe, 50 adet uygulama istasyonu, onlarca garantili uygulama paketleri, yüzlerce ürün ve sınırsız otomobil aşkı...

Whatsapp Hattı

Dil Seçimi

Turkish Arabic English French German Italian Russian Spanish

      

Turkish Arabic English French German Italian Russian Spanish

Takip Edin